Triathlon

Jak to u nas wygląda?
kompleksowo! począwszy od profesjonalnej nauki pływania kraula długodystansowego i koordynacji dwuuderzeniowej, ustawienia pozycji na rowerze po treningi wydolnościowe na podstawie testów wysiłkowych z pomiarem krwi, w cenie zalecenia żywieniowe, ćwiczenia siłowe itd!

Jaka jest oferta?

Pływanie:
nauka kraula w koordynacji dwuuderzeniowej (pod względem biomechanicznym to najlepsza koordynacja na długi dystans)

poprawa techniki pływania i przekształcenie jej w optymalną do pływania na długim dystansie, zajęcia prowadzone przez specjalistę z nauczania pływania, doktora i pracownika naukowego z zakresu analizy techniki i fizjologii pływania, trenera zawodników triathlonu z doświadczeniem zdobywanym w jednym z trzech najlepszych ośrodków analizy techniki pływania na świecie!

Rower:
ustalanie pozycji na rowerze

zajęcia z techniki jazdy, zajęcia prowadzone z byłym kolarzem zawodowym, specjalistą z zakresu techniki i treningu rowerowego

Bieganie:
poprawa techniki i postawy ciała w trakcie biegu, zajęcia ze specjalistą z zakresu techniki biegowej zdobytej w laboratorium biomechaniki w USA

I co dalej?
Ustalamy cele, robimy testy wysiłkowe, co dwa tygodnie dostajesz plan treningowy, spotykamy się kiedy tylko potrzebujesz - np.nagrywamy Twoją technikę pływania czy pomagamy wybrać sprzęt, po okresie treningów powtarzamy testy wysiłkowe - masz czarno na białym jak, po co i dlaczego.

Dlaczego Oxsport?
Jeśli nie Oxsport, to co?:) bo dobrze Cię przygotujemy i mamy w tym doświadczenie, wszyscy nasi zawodnicy zrealizowali swoje cele!